Agenda

Partits cap de setmana del 10 i 11 d'octubre de 2020

El link següent és un cercador de camps de futbol , cliqueu aquí

 

EQUIP RIVAL DIA HORA CAMP
VETERANS        
PRIMER EQUIP SINERA 'A' 11/10/2020 12:00 MPL. BERNAT COLL
SEGON EQUIP ROCAFONDA 'A' 10/10/2020 17:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
JUVENIL 'A' OLÍMPIC LA GARRIGA 10/10/2020 18:00 MPL. DE LA GARRIGA
JUVENIL 'B' LLIÇA DE VALL 'B' 11/10/2020 17:30 SANT ANDREU DE LLAVANERES
CADET 'A' GRANOLLERS 'C' 11/10/2020 13:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
CADET 'B' ARGENTONA 'C' 10/10/2020 13:30 SANT ANDREU DE LLAVANERES
INFANTIL 'A' SINERA 'A' 11/10/2020 15:30 SANT ANDREU DE LLAVANERES
INFANTIL 'B' SINERA 'D' 11/10/2020 15:00 MPL. BERNAT COLL
ALEVÍ 'A' SISTRELLS 'A' 10/10/2020 11:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
ALEVÍ 'B' TEIÀ 'A' 11/10/2020 9:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
ALEVÍ 'C' MATARÓ 'G' 11/10/2020 9:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
ALEVÍ 'D' VILASSAR DE MAR 'H' 10/10/2020 15:00 MPL. DE VILASSAR DE MAR
BENJAMÍ 'A' MATARÓ 'D' 11/10/2020 11:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
BENJAMÍ 'B' JOVENTUT TEIÀ 'B' 10/10/2020 10:00 MPL. DE TEIÀ
PREBENJAMI ‘A’ SINERA 'A' 10/10/2020 9:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
PREBENJAMI ‘B’ SINERA 'B' 11/10/2020 10:00 MPL. BERNAT COLL
ESCOLETA        
         
FEM. AMT 'A' MONTMELÓ 'A' 11/10/2020 11:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
FEM. INFANTIL 'A' CIRERA 'A' 10/10/2020 9:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
FEM. ALEVÍ 'A' CERDANYOLA VALLÈS 'A' 10/10/2020 11:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
EQ
UIP RIVAL DIA HORA CAMP
VETERANS
PRIMER EQUIP SINERA 'A' 11/10/2020 12:00 MPL. BERNAT COLL
SEGON EQUIP ROCAFONDA 'A' 10/10/2020 17:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
JUVENIL 'A' OLÍMPIC LA GARRIGA 10/10/2020 18:00 MPL. DE LA GARRIGA
JUVENIL 'B' LLIÇA DE VALL 'B' 11/10/2020 17:30 SANT ANDREU DE LLAVANERES
CADET 'A' GRANOLLERS 'C' 11/10/2020 13:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
CADET 'B' ARGENTONA 'C' 10/10/2020 13:30 SANT ANDREU DE LLAVANERES
INFANTIL 'A' SINERA 'A' 11/10/2020 15:30 SANT ANDREU DE LLAVANERES
INFANTIL 'B' SINERA 'D' 11/10/2020 15:00 MPL. BERNAT COLL
ALEVÍ 'A' SISTRELLS 'A' 10/10/2020 11:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
ALEVÍ 'B' TEIÀ 'A' 11/10/2020 9:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
ALEVÍ 'C' MATARÓ 'G' 11/10/2020 9:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
ALEVÍ 'D' VILASSAR DE MAR 'H' 10/10/2020 15:00 MPL. DE VILASSAR DE MAR
BENJAMÍ 'A' MATARÓ 'D' 11/10/2020 11:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
BENJAMÍ 'B' JOVENTUT TEIÀ 'B' 10/10/2020 10:00 MPL. DE TEIÀ
PREBENJAMI ‘A’ SINERA 'A' 10/10/2020 9:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
PREBENJAMI ‘B’ SINERA 'B' 11/10/2020 10:00 MPL. BERNAT COLL
ESCOLETA
 
FEM. AMT 'A' MONTMELÓ 'A' 11/10/2020 11:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
FEM. INFANTIL 'A' CIRERA 'A' 10/10/2020 9:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
FEM. ALEVÍ 'A' CERDANYOLA VALLÈS 'A' 10/10/2020 11:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES